Deelnemers

Deelnemers

Met ontwerpers vanuit verschillende disciplines (architectuur, mode, theater, textielontwerp)  is een ontwerptraject gestart over de innovatieve toepassingen van textiel in interieur.

Drie ontwerpteams gaan aan de slag met de overkoepelende vraagstelling “Ruimte maken met textiel”.

Zie ook het onderzoeksvoorstel.

 

 

Aleksandra Gaca – www.aleksandragaca.nl

 

 

Doepel Strijkers – www.doepelstrijkers.com

 

 

Fokkema&Partners Architecten – www.fokkema-partners.nl

 

 

Kossmann.dejong – www.kossmanndejong.nl

 

 

Lightness Studios – www.lightness-studios.nl

 

 

Margreet Sweerts – www.paintedseries.com

 

 

Pascal Leboucq (Toneelgroep Amsterdam) – www.toneelgroepamsterdam.nl

 

 

Studio Samira Boon – www.samiraboon.com

 

 

V2 Lab – www.v2lab.nl

 

 

Winde Rienstra – www.winderienstra.com

(c) Peter Stigter(c) Peter Stigter

 

 

 

 

Fotografie Winde Rienstra: Peter Stigter